-

Erpfendorf - hotely pro lyžování v Kitzbühelu nebo Kirchbergu

Tirolerhof

Náhled objektu Tirolerhof, Erpfendorf, Kitzbühel a Kirchberg, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Erpfendorf a na ubytování ve studiu nebo apartmánu Tirolerhof budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Erpfendorf - informace

Erpfendorf je jednou z nejmenších vesnic ve Ferienregionu St. Johann v Tyrolsku. Leží v nadmořské výšce 630 m a má asi 1000 stálých obyvatel. V zimě je Erpfendorf spojen se 170 km lyžařských sjezdovek střediska Scheewinkel a také jsou snadno dostupné lyžařské areály Kitzbüheler Horn, St. Johann a Waidring. Najdeme zde také v blízkosti sáňkařskou dráhu a kluziště. V létě sem nejvíce zavítají vyznavači horské turistiky aby podnikli výlet přes romantickou roklinu Griesbachklamm. Jako zpestření pobytu může být jízda na koni a určitě se nezapomeňte napít ze zdejší fontány s křišťálově čistou minerální vodou.

Kam jinam v Kitzbühelu nebo Kirchbergu na lyžování?

Erpfendorf není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Kitzbühelu nebo Kirchbergu i do následujících lyžařských středisek v Kitzbühelu nebo Kirchbergu: Aurach bei Kitzbühel, Fieberbrunn, Jochberg, Kirchberg, Kirchdorf in Tirol, Kitzbühel, Oberndorf, Reith bei Kitzbühel, St. Johann in Tirol, St. Ulrich am Pillersee, Westendorf.