-

Aurach bei Kitzbühel - hotely pro lyžování v Kitzbühelu nebo Kirchbergu

Ferienhotel Alpenhof

Náhled objektu Ferienhotel Alpenhof, Aurach bei Kitzbühel, Kitzbühel a Kirchberg, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Aurach bei Kitzbühel a na ubytování v hotelu Ferienhotel Alpenhof budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Aurach bei Kitzbühel - informace

Městečko Aurach se nachází 5 km jižně od Kitzbühelu a leží v nadmořské výšce 800 m. Aurach je situován na kopci na východ od řeky Kitzbühel Ache a je jedním z nejslunečnějších míst regionu. Mnoho Kitzbühelských obyvatel zde nalezlo svůj druhý domov. Nemohou se nabažit krás této krajiny. Rodinné statky Buchaů, Trateggů a Branderhofů nám ukazují, že i přírodní krásy se mohou promítnout do tradiční architektury. Výhodná poloha s přímým přístupem do Kitzbühelské lyžařské oblasti a do přírodního parku, dělá z Aurachu populární výletní místo pro celou rodinu. V létě můžeme využít spletité sítě turistických a cyklistických tras. Nalezneme zde též tenisový kurt. Máme možnost si i zahrát kuželky či jen se vydat na procházku přírodou. Naopak v zimě je nám zde k dispozici sáňkařská a běžkařská dráha, spousta lyžařských sjezdovek či lední metaná. Rodinná dovolená v Aurachu vytváří vzpomínky, které si uchováme po celý život. Zkušení lyžaři zde najdou vše, po čem jejich srdce touží.

Kam jinam v Kitzbühelu nebo Kirchbergu na lyžování?

Aurach bei Kitzbühel není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Kitzbühelu nebo Kirchbergu i do následujících lyžařských středisek v Kitzbühelu nebo Kirchbergu: Erpfendorf, Fieberbrunn, Jochberg, Kirchberg, Kirchdorf in Tirol, Kitzbühel, Oberndorf, Reith bei Kitzbühel, St. Johann in Tirol, St. Ulrich am Pillersee, Westendorf.