-

Söll am Wilden Kaiser - hotely pro lyžování v Hohe Salve (Wilder Kaiser)

Appartements im Schindlhaus

Náhled objektu Appartements im Schindlhaus, Söll am Wilden Kaiser, Hohe Salve / Wilder Kaiser - Brixental, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Söll am Wilden Kaiser a na ubytování ve studiu nebo apartmánu Appartements im Schindlhaus budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Söll am Wilden Kaiser - informace

Söll je lyžařské středisko, které má velmi příznivou polohu, neboť se nachází mezi oblastmi Wilder Kaiser a Hoher Salve. Leží v nadmořské výšce zhruba 700 m. V městečku Söll lze najít skvělou rodinnou atmosféru a klid. Večery ale mohou být i značně živé, díky široké nabídce Apres Ski. Můžete se zajít pobavit na některou místní diskotéku či posedět do baru.

Lyžařské středisko Söll am Wilden Kaiser - fotografie

V tomto lyžařském centru na Vás čeká dostatečné množství sportovních aktivit. Může to být sjezdové i klasické lyžování, sáňkování, snowboarding, nebo bruslení. Söll vám může nabídnout i squash, kuželky, bazén či můžete podniknout výlet na sněžnicích. Zde opravdu zažijete dovolenou plnou zábavy a odpočinku.

Kam jinam v Hohe Salve (Wilder Kaiser) na lyžování?

Söll am Wilden Kaiser není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Hohe Salve (Wilder Kaiser) i do následujících lyžařských středisek v Hohe Salve (Wilder Kaiser): Hopfgarten, Kirchbichl, Scheffau.