-

Hopfgarten - hotely pro lyžování v Hohe Salve (Wilder Kaiser)

Sportresort Hohe Salve

Náhled objektu Sportresort Hohe Salve, Hopfgarten, Hohe Salve / Wilder Kaiser - Brixental, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Hopfgarten a na ubytování v hotelu Sportresort Hohe Salve budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Hopfgarten - informace

Lyžařské středisko Hopfgarten se nachází na úpatí hory Hohen Salve v Kitzbühelských Alpách. Leží ve výšce zhruba 600 m. Je to místo téměř nezasažené cestovním ruchem. Uchovalo si svou typickou podobu a je místem s příjemnou atmosférou a pravým pohostinstvím. Dominantou vesničky Hopfgarten je historické jádro s uzoučkými ulicemi a krásným barokním kostelem, který má dvě věže.

Lyžařské středisko Hopfgarten - fotografie

Čeká tu na vás nepřeberné množství sportovních aktivit, jako je např. lyžování sjezdové i běžky, sáňkování, bruslení, nebo jízdě na saních s koňským či psím spřežením. Ve středisku Hopfgarten na Vás čeká také wellness centrum v Salveně, kde si můžete užít opravdovou relaxaci a skutečně si odpočinout.

Kam jinam v Hohe Salve (Wilder Kaiser) na lyžování?

Hopfgarten není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Hohe Salve (Wilder Kaiser) i do následujících lyžařských středisek v Hohe Salve (Wilder Kaiser): Ellmau, Itter, Kirchbichl, Scheffau, Söll am Wilden Kaiser.