-

Ellmau - hotely pro lyžování v Hohe Salve (Wilder Kaiser)

Sporthotel Ellmau

Náhled objektu Sporthotel Ellmau, Ellmau, Hohe Salve / Wilder Kaiser - Brixental, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Ellmau a na ubytování v hotelu Sporthotel Ellmau budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Ellmau - informace

Lyžařské středisko Ellmau se nachází na úpatí horkého uskupení Wilder Kaiser a spolu se sousedními lyžařskými centry vytváří největší zimní areál Rakouska. Leží v nadmořské výšce zhruba 800 m. Zde se Vám opravdu mohou splnit Vaše sny.

Lyžařské středisko Ellmau - fotografie

Ellmau Vám nabízí široké spektrum sportovních možností jako je např. lyžování, snowboarding, sáňkování a pěší turistika. Naleznete zde asi 60 km udržovaných stezek, které Vám nabízejí poznání oblastí z jiné perspektivy. Ellmau je prostě hezké středisko s působivým okolím. Nabízí příjemnou atmosféru a typické pohostinství. Je též rájem pro vaše ratolesti, které zde mohou využít mnoha zábavných akcí.

Kam jinam v Hohe Salve (Wilder Kaiser) na lyžování?

Ellmau není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Hohe Salve (Wilder Kaiser) i do následujících lyžařských středisek v Hohe Salve (Wilder Kaiser): Hopfgarten, Itter, Kirchbichl, Scheffau, Söll am Wilden Kaiser.