-

Heiligenblut - hotely pro lyžování v Heiligenblutu

Hunguest Hotel Heiligenblut

Náhled objektu Hunguest Hotel Heiligenblut, Heiligenblut, Heiligenblut, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Heiligenblut a na ubytování v hotelu Hunguest Hotel Heiligenblut budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Post

Náhled objektu Post, Heiligenblut, Heiligenblut, Rakousko
Oblíbený Hotel Post je skvělou možností, jak ve středisku Heiligenblut prožít za rozumné ceny příjemnou a samozřejmě také aktivní zimní dovolenou

Lyžování Heiligenblut - informace

Lyžařské středisko Heiligenblut se nachází na úpatí hory Grossglockner, v části Mölltal a zároveň i v národním parku Vysoké Taury. Leží ve výšce 1300 m. Městečko Heiligenblut má výhodu, že je zde zakázána automobilová doprava, takže si zde užijete maximum klidu a odpočinku. Čeká tu na Vás nepřeberné množství sportovních aktivit, jako je např. lyžování, sáňkování, bruslení. K dispozici je vám i horolezecká stěna a krytý bazén.

V Heiligenblut též můžete zajít do nějaké příjemné kavárny, restaurace, baru či na diskotéku. Na vaše ratolesti jsou zde připraveny dětské školky Snowland a Bobo's Kinderclub. Místní působivá krajina Vás zláká k objevování, takže není třeba váhat a je možno vyrazit na výlet.

Kam jinam v Heiligenblutu na lyžování?

Heiligenblut není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Heiligenblutu i do následujících lyžařských středisek v Heiligenblutu: Grosskirchheim.