-

Dorfgastein - hotely pro lyžování v Gasteinském údolí

Haussteiner

Náhled objektu Haussteiner, Dorfgastein, Gasteiner Tal, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Dorfgastein a na ubytování v hotelu Haussteiner budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Dorfgastein - informace

Dorfgastein je rájem pro všechny milovníky hor a sportu. Dorfgastein je typickou vesničkou nacházející se u vstupu do údolí Gastein. Se svou klidnou atmosférou a místní pohostinností nabízí vše pro strávení krásné dovolené plné nezapomenutelných zážitků. Ti, kteří milují sport, si užijí báječné výlety na okolní vrcholky hor. Na cestě mohou využít úkrytu v některé místní horské chatě a dát si něco dobrého. V Dorfgasteinu můžete též vyrazit na výlet na horských kolech či využít možnosti paragladingu a kitingu. Dokonale upravené běžkařské stopy, lyžařské sjezdovky do údolí, vzrušující carving a snowboarding v lyžařské oblasti Dorfgastein/Großarl dávají možnost výběru každému z nás. A po náročném dni můžete zajít do místních lázní a odpočinout si.

Kam jinam v Gasteinském údolí na lyžování?

Dorfgastein není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Gasteinského údolí i do následujících lyžařských středisek v Gasteinském údolí: Bad Gastein, Bad Hofgastein.