Hotel Wartherhof

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Bregenzerwald

Místo Warth

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Wartherhof.

Informace o hotelu Wartherhof

Popis objektu Hotel Wartherhof


Poloha
Známý, dobře vedený hotel má ideální polohu hned naproti lyžařským vlekům v centru obce Warth am Arlberg. Lyžařský areál "Steffisalp Lifte" hned u hotelu, značené běžecké stopy 1 km, zastávka skibusu 10 m. Možnost odjezdu/příjezdu na lyžích až k hotelu. Hned od hotelu vede dětský lyžařský vlek (běžící koberec).
Vybavení
V hotelu recepce, nová restaurace, různé jizby (také s krbem), velká dětská herna (asi 200 m2) s výhledem na okolní hory, knihovna, bar, místnost pro semináře, lyžárna se sušáky na boty, výtah, sluneční terasa, parkoviště, možnost podzemní garáže.
Sportovní možnosti: v ceně pobytu nový krytý bazén s výhledem (14 x 15 m) s protiproudem, vyhřívaný venkovní bazén (12 x 10 m), odpočívárny, různé sauna, vířivka, relaxační sprchy, pára, posilovna. Za poplatek různé koupele, kosmetické služby, masáže, kadeřnictví.
Útulné pokoje, různě zařízené, každý pokoj má svou individuální atmosféru.
Všechny pokoje s vanou nebo sprchou, odděleným WC, telefonem, SAT-TV, trezorem, fénem, některé s balkónem. V každém pokoji k dispozici hůlky "Nordic Walking" včetně batohu.
Župany (v ceně pobytu).
Stravování
Rozšířená polopenze:
snídaně formou bohatého švédského stolu, malé odpolední občerstvení, večeře o 6 chodech (možnost vegetariánského menu). 1x až 2x týdně večeře formou švédského stolu (selské, zvěřinové, italské, asijské speciality). V ceně celodenně (do 22:00 hodin) nealko nápoje (např. káva, čaj, kakao).
Další informace
Dětské postýlky k dispozici (bez poplatku). Možnost hlídání dětí (5x týdně, děti do 12 let). Domácí zvířata povolena (za poplatek, asi 14 EUR/den). Několikrát týdně v ceně taneční večer s hudbou.
Případné změny vyhrazeny.