Hotel Steffisalp

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Bregenzerwald

Místo Warth

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Steffisalp.

Informace o hotelu Steffisalp

Popis objektu Hotel Steffisalp

Poloha
Nově postavený hotel zahájil provoz v prosinci 2005, leží přímo u dolní stanice lyžařské lanovky "Steffisalpbahn" v centru obce Warth am Arlberg. Lyžařský areál "Steffisalp Lifte" hned vedle hotelu, značené běžecké stopy 1 km, zastávka skibusu před hotelem. Možnost odjezdu/příjezdu na lyžích až k hotelu.

Vybavení
Moderní, komfortní 4* sportovní hotel sestává ze 2 budov (vzájemně propojených), z nově postavené hotelové budovy a stávajícího tradičního Gasthofu Steffisalp. K dispozici sluneční terasa, samoobslužná restaurace, Apres-ski-bar. V nově vybudované části hotelu asi 50 pokojů, bar s krbem, vstupní hala s recepcí, dětská herna s hračkami, playstation, stolní kopaná, výtah, možnost garáže (1 parkovací místo pro pokoj v ceně pobytu, další místa za poplatek). Prostorné, moderní pokoje v nově vybudované části hotelu s vanou nebo sprchou, odděleným WC, bidetem, SAT-TV, telefonem, internetovou přípojkou, fénem, kosmetickým zrcadlem, trezorem (v ceně pobytu), župany (v ceně pobytu).

Volný čas
nový wellness-areál v nově postavené hotelové budově se saunou, párou, relaxačním bazénem (asi 42 m2, nevhodný pro plavání) s masážními tryskami, odpočívárna s krásným výhledem na okolní hory, čajový bar. Za poplatek solárium, různé masáže, kosmetické služby, různé zkrášlovací kúry. Dětem do 14 let není vstup do wellness-areálu povolen.

Stravování
Polopenze: snídaně formou bohatého švédského stolu (do 10:00 hodin), pro spáče snídaně možná ještě do 11:00 hodin (menší výběr), večeře o 5 chodech (výběr ze 2 hlavních jídel, možnost vegetariánského menu - po domluvě). Veškeré stravování v Gasthofu Steffisalp.

Další informace
Dětské postýlky k dispozici (bez poplatku). Domácí zvířata povolena (za poplatek). 1x týdně v ceně pobytu živá hudba. Možnost hlídaní dětí (za poplatek, domluva na místě). Možnost zakoupení skipasů v hotelu. Děti do 5,99 roku obdrží na recepci skipas zdarma (bez nutnosti koupení dalšího skipasu).

Případné změny vyhrazeny.