-

Götzens - hotely pro lyžování v Axamer Lizum

Momentálně nenabízíme do střediska Götzens žádný lyžařský zájezd a ani možnost ubytování.

Lyžování Götzens - informace

Götzens je menší půvabné městečko, které se nachází zhruba 7 kilometrů západně od Innsbrucku. Najdete jej mezi lyžařskými středisky Axamer Lizum a Mutters. Leží v nadmořské výšce asi 900 metrů a do povědomí milovníků alpského lyžování a zimních sportů vůbec se Götzens dostal v letech 1964 a 1976. To se tady konaly Zimní olympijské hry, jejichž hostitelem byl již zmiňovaný nedaleký Innsbruck.

Lyžařské středisko Götzens - fotografie

Götzens se nalézá na sluncem zalitém místě jen asi 1 kilometr východním směrem od obce Axams a turisté, kteří využijí možnosti ubytování ve zdejších hotelech a penzionech, odtud mají nádherný výhled na jedinečné okolní horské panorama.

Vesnička Götzens je jako stvořená pro prožití aktivní zimní dovolené v Rakousku a její návštěvníci mohou volit z nepřeberného množství sportovních aktivit. Můžete si vybrat samozřejmě sjezdové či běžecké lyžování nebo snowboarding, ale to už se u zimního střediska tak nějak očekává. K dalším možnostem pak patří sáňkování, jízda na saních tažených koňmi, procházky či zimní turistiky nebo noční výlet s pochodněmi.

Lyžařské středisko Götzens - fotografie

Kdo by se chtěl po náročném dni na svazích ohřát uvnitř, může si večer zahrát například bowling. Blízkost Götzens k hlavnímu městu spolkové země Tyrolsko Innsbrucku pak přímo svádí k jeho návštěvě. Tím se samozřejmě nabízí možnost zajímavých nákupů v některém ze zdejších obchůdků či butiků.

Kam jinam v Axamer Lizum na lyžování?

Götzens není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Axamer Lizum i do následujících lyžařských středisek v Axamer Lizum: Oberperfuss.