Hotel Gasthof Post

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Arlberg


Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Gasthof Post.

Informace o hotelu Gasthof Post

Popis objektu Hotel Gasthof Post

Misto
​Hotel Gasthof Post je nejmenším pětihvězdičkovým hotelem vesničky Lech, která leží v nadmořské výšce 1450 m. Je situován na hlavní ulici centra vesnice jen pouhých pár minut od vleku Rufikopf. Byl vybudován na konci

Vybaveni hotelu
​K vybavení hotelu patří recepce, špičková restaurace s vinotékou, bar, společenská místnost s krbem, vysokorychlostní připojení k internetu. V neposlední řadě je nutno zmínit služby Wellness Centra, jehož součástí je sauna, posilovna, parní lázeň, služby kvalifikovaného maséra, bazén s pramenitou vodou a tradičními procedurami, solárium. A ještě něco navíc, pokud si před vaším hotelovým pokojem necháte vaši obuv přes noc, ráno ji najdete stoprocentně vyčištěnou. Hotel nabízí i voskování lyží.

Sport zabava
​Využijte hotelového Wellness Centra. Zde můžete znovu nabýt síly po celém dni stráveném v místním lyžařském areálu Arlberg tvořeného 280 km sjezdových tratí, vzdáleném jen pár kroků od hotelu.

Hodnoceni
​Špička stylového alpského tradičního luxusního ubytování se smyslem pro detail, vhodná pro milovníky rodinné hotelové atmosféry.