-

Achensee - hotely pro lyžování v regionu Achensee

Schrambacherhof

Náhled objektu Schrambacherhof, Achensee, Achensee Region, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Achensee a na ubytování v penzionu Schrambacherhof budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Achensee - informace

Oblíbené lyžařské středisko Achensee nedaleko stejnojmenného jezera se nachází v oblasti Karwendel. Patří do rekreačně - sportovního regionu Tirols Sport & Vital Park v severní části rakouské spolkové země Tyrolsko. Oblast v okolí jezera Achensee je mezi příznivci aktivního odpočinku známá především svým zdraví prospěšným prostředím, bohatou nabídkou sportovních aktivit jak během zimního období, kde dominuje lyžování, tak i v létě, přijatelnými cenami za ubytování a v neposlední řadě též krásným okolím.

Lyžařské středisko Achensee - fotografie

I když je jezero Achensee známé jako poklidný a spíše rodinný skiareál, kde si klidnou dovolenou a pohodové lyžování mohou užívat především rodiny s malými dětmi, příznivci lyžování běžeckého určitě ví, že okolí jezera je doslova protkáno několika desítkami kilometrů upravovaných běžeckých tratí. O regionu u jezera Achensee lze bezpochyby prohlásit, že je v pravém smyslu rájem bežkařů.

V oblasti Achensee na vás během zimní lyžařské sezóny čeká široká nabídka sportovních možností, jako je alpské sjezdové lyžování, běžkování, sáňkování, snowboarding a také méně tradiční sporty, jako je například jízda na snowbiku. Sjezdaři se mohou těšit na celkem 50 kilometrů upravovaných tratí a sjezdovek. Výzvou pro zkušené a zdatné sjezdaře je technicky náročný svah Mauritz, který měří na délku téměř dva kilometry.

Lyžařské středisko Achensee - fotografie

Nedaleko jezera Achensee se nachází vesnice Maurach, kterou mají v oblibě zejména požitkáři, neboť si tady lze dopřát po náročném dni, stráveném na lyžích na zdejších svazích či v běžeckých stopách, relaxaci ve zdejších lázních.