-

Achensee - hotely pro lyžování v regionu Achensee

Alpenhotel Edelweiss

Náhled objektu Alpenhotel Edelweiss, Achensee, Achensee Region, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Achensee a na ubytování v hotelu Alpenhotel Edelweiss budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Schrambacherhof

Náhled objektu Schrambacherhof, Achensee, Achensee Region, Rakousko
Oblíbený Penzion Schrambacherhof je skvělou možností, jak ve středisku Achensee prožít za rozumné ceny příjemnou a samozřejmě také aktivní zimní dovolenou

Lyžování Achensee - informace

Oblíbené lyžařské středisko Achensee nedaleko stejnojmenného jezera se nachází v oblasti Karwendel. Patří do rekreačně - sportovního regionu Tirols Sport & Vital Park v severní části rakouské spolkové země Tyrolsko. Oblast v okolí jezera Achensee je mezi příznivci aktivního odpočinku známá především svým zdraví prospěšným prostředím, bohatou nabídkou sportovních aktivit jak během zimního období, kde dominuje lyžování, tak i v létě, přijatelnými cenami za ubytování a v neposlední řadě též krásným okolím.

Lyžařské středisko Achensee - fotografie

I když je jezero Achensee známé jako poklidný a spíše rodinný skiareál, kde si klidnou dovolenou a pohodové lyžování mohou užívat především rodiny s malými dětmi, příznivci lyžování běžeckého určitě ví, že okolí jezera je doslova protkáno několika desítkami kilometrů upravovaných běžeckých tratí. O regionu u jezera Achensee lze bezpochyby prohlásit, že je v pravém smyslu rájem bežkařů.

V oblasti Achensee na vás během zimní lyžařské sezóny čeká široká nabídka sportovních možností, jako je alpské sjezdové lyžování, běžkování, sáňkování, snowboarding a také méně tradiční sporty, jako je například jízda na snowbiku. Sjezdaři se mohou těšit na celkem 50 kilometrů upravovaných tratí a sjezdovek. Výzvou pro zkušené a zdatné sjezdaře je technicky náročný svah Mauritz, který měří na délku téměř dva kilometry.

Lyžařské středisko Achensee - fotografie

Nedaleko jezera Achensee se nachází vesnice Maurach, kterou mají v oblibě zejména požitkáři, neboť si tady lze dopřát po náročném dni, stráveném na lyžích na zdejších svazích či v běžeckých stopách, relaxaci ve zdejších lázních.

Kam jinam v regionu Achensee na lyžování?

Achensee není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do regionu Achensee i do následujících lyžařských středisek v regionu Achensee: Achenkirch am Achensee.