-

Lyžování Puy Saint Vincent, Francie

Puy St. Vincent

Ilustrační foto
Pojeďte s námi strávit na ubytování do lyžařského střediska Puy St. Vincent (Puy Saint Vincent, Francie) zimní dovolenou a užijte si v Alpách skvělé lyžování

Lyžování Puy Saint Vincent - informace

Puy Saint Vincent je krásná lyžařská oblast nacházející se v blízkosti národního parku Ecrins asi 35 km západně od Briançonu. Najdeme zde asi 60 km dobře upravovaných lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti obsluhovaných 16 lanovkami a vleky. Jsou zde ideální sněhové podmínky a dostatek slunečního svitu.

Lyžařská oblast Puy Saint Vincent - fotografie

Začátečníci zde najdou několik lyžařských škol, které vám zaručí dobré služby a spoustu zábavy. Cvičné svahy se nacházejí v centru města v nadmořské výšce 1600 m. A jsou zde vynikající sněhové podmínky. Pokročilý lyžaři zde najdou opravdový ráj sjezdovek nacházející se nad i pod lesovým porostem. Využít můžete červené sjezdovky vedoucí z vrcholku La Pendine nádherným modřínovým lesem v nadmořské výšce 2700 m.

Opravdu zkušení lyžaři naopak ocení černou sjezdovku Rocher Noir, která je strmá a prudká a je výzvou pro každého lyžaře. Díky lanovce Galaxy se můžete vydat i do okolních středisek Montgenevre a Serre Chevalier, kde na vás též čeká spousta obtížných sjezdovek. Rodiče určitě ocení lyžařské školky, které se dobře postarají o jejich ratolesti, zatímco oni si budou užívat lyžování.

Lyžařská oblast Puy Saint Vincent - fotografie

Na snowboardisty tu čeká snowpark s half-pipem, skoky a mnoha přírodními překážkami. A díky umělému osvětlení si též můžete užívat nočních radovánek na sněhu v tomto snowparku. Ani na běžkaře zde není zapomenuto a čeká tu na ně 40 km tratí vedoucívh údolích podél řeky Onde a mezi vesnicemi Vigneaux, Vallouise a Pelvoux.

Z dalších sportovní aktivit tu na Vás v Puy Saint Vincentu čekají výlety na sněžnicích, zimní turistika, sáňkování, paragliding, jízdy na saních se psím spřežením, bruslení na ledě, bazén, tenis, squash, horolezectví na ledovci.

Kam jinam ve Francii na lyžování?

Doplňující informace k lyžování v Puy Saint Vincent

Další hotely v Puy Saint Vincent naleznete na stránkách, které se na lyžování v Puy Saint Vincent dlouhodobě specializuje. Nepožadujete-li výhradně Puy Saint Vincent, můžete též nahlédnout do celé nabídky lyžování ve Francii.