-

Fügen im Zillertal - hotely pro lyžování v Zillertalu Hochfügen

Momentálně nenabízíme do střediska Fügen im Zillertal žádný lyžařský zájezd a ani možnost ubytování.

Lyžování Fügen im Zillertal - informace

Prázdninovým rájem ve všech 4 ročních obdobích, i tak se dá nazvat Fügen im Zillertal. Leží v nadmořské výšce 550 m a má 5.000 stálých obyvatel. V impozantní horské přírodě najdete první 2 lyžařské oblasti Zillertalu, zrovna jako krytý bazén "Erlebnisbad". Jak v létě, tak i v zimě zde najdete velkou nabídku různých aktivit.

Lyžařské středisko Fügen im Zillertal - fotografie

Fügen v zimě: 2 lyžařské oblasti, dráhy pro sáňkování, kluziště, značené běžecké stopy, bruslení, dráhy na metanou, areál pro jízdy na koních, 40 km upravených zimních cest pro procházky a ještě mnoho dalších sportovních aktivit. Určitě nezapomeňte navštívit v roce 1912 založenou sýrárnu, uvidíte, jak se dle dávných receptur vyráběl sýr, samozřejmostí je také ochutnávka těchto sýrů.

Fügen v létě: při vjezdu do zillertalského údolí leží toto prázdninové zimní středisko. Zejména rodiny s dětmi si zde svou dovolenou pořádně užijí. Ať již při procházce k vodopádům, nebo následně ve venkovním bazénu "Freibad Zillertal", kde je postaráno o ochlazení a zábavu ať pro mladé či starší. Dětský bazének, zábavný bazén se skluzavkou, vodní hřib, skluzavky, dětské hřiště se skákacím hradem se postarají o nutnou změnu. Muzeum "Heimatmuseum" a sýrárnu "Sennerei Fügen" s ochutnávkou sýrů by nikdo neměl vynechat.

Lyžařské středisko Fügen im Zillertal - fotografie

Prázdninový ráj v Zillertalu kromě jiného také nabízí cyklostezky pro normální i horská kola, velké množství značených turistických cest, stáje pro koně, tenisové kurty a mnoho dalšího.