-

Itter - hotely pro lyžování v Hohe Salve (Wilder Kaiser)

Tirolerhof

Náhled objektu Tirolerhof, Itter, Hohe Salve / Wilder Kaiser - Brixental, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Itter a na ubytování v hotelu Tirolerhof budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Itter - informace

Lyžařské centrum Itter se nachází na úpatí hory Hohen Salve v blízkosti střediska Hopfgarten. Leží ve výšce zhruba 700 m. a jeho dominantou je starý zámek. Je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené v hezké horské krajině. V Itteru na Vás čeká velké množství sportovních aktivit, jako je např. sjezdové lyžování, běžky, sáňkování, snowboarding, bruslení, nebo jízda na saních s koňským či psím spřežením.

Lyžařské středisko Itter - fotografie

Místní kabinová lanovka Salvista Vám otevírá vstup do lyžařského světa. Určitě byste měli zajít i na procházku a vychutnat si krásy krajiny střediska Itter. Navštívit lze také nějakou místní restauraci a v ní si dopřát jednu z místních kulinářských specialit.

Kam jinam v Hohe Salve (Wilder Kaiser) na lyžování?

Itter není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do Hohe Salve (Wilder Kaiser) i do následujících lyžařských středisek v Hohe Salve (Wilder Kaiser): Ellmau, Hopfgarten, Kirchbichl, Scheffau, Söll am Wilden Kaiser.