Hotel Schlossenwirt

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Schlossenwirt.

Informace o hotelu Schlossenwirt

Popis objektu Hotel Schlossenwirt

Popis
Oblíbený hotel s velmi příjemným relaxačním zázemím a výhodnou polohou.

Poloha
Leží v horském údolí Ennstal, ve vesničce Haus, údolí je ohraničeno na severu pohořím Dachstein a na jihu pohořím Schladminské Taury, Schladming je odsud 10 km, Ramsau 13 km a známé jezero Aich 4,5 km. Hotel leží 700 m od centra vesničky. Ve vesničce je mnoho možností sportovního vyžití v každé roční době, je zde golfové hřiště, minigolf, tenisové kurty, sportovní hřiště na kopanou a atletiku, skatepark, lezecká stěna, lázně, vede zde množství turistických tras a tras pro horská kola, možnost koupání v jezeře Aich.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje jsou jednoduše vybaveny, koupelna se sprchou/WC, satelitní televize, telefon, radio, trezor, lednice, některé pokoje mají balkon.

Vybavení a služby
Recepce, výtah, restaurace, bar, jídelna, společenská místnost, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, dětská herna.

Sport a zábava
Zdarma: bazén (4x8 m), dva travnaté tenisové kurty, stolní tenis, Za poplatek: biliárd, stolní fotbal, sauna, solárium, animační programy pro děti během měcíce července a srpna za poplatek, dětská herna. Možnost širokého sportovního vyžití ve městě Aich - Assach: plážový volejbal, stolní tenis, tenisové kurty, jízda na člunu po jezeře, minigolf, fotbal, lehká atletika.

Děti
Travnaté dětské hřiště s prolézačkami, dětská herna, za poplatek v sezóně animace pro děti.

Stravování
Program all inclusive zahrnuje: - snídaně formou bufetu - malé obědy nebo obědové balíčky - odpoledne koláč a kávu nebo zmrzlinu pro děti - večeře - výběr ze 3 menu, 3x týdně salátový bufet - 1x týdně vídeňské speciality - pivo, víno, stolní voda, káva, čaj - 1x týdně saunu - denní vstup do bazénu v Aichu nebo ve vesničce Haus - 1x týdně pěší odborně vedený výlet do okolí včetně balíčku za oběd

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Haus - Aich - Gössenberg

Hotel Schlossenwirt není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Haus - Aich - Gössenberg nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování na Dachsteinu nebo ve Schladmingu i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Haus - Aich - Gössenberg: Herrschaftstaverne.