Hotel Mittagspitze

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Bregenzerwald

Místo Damüls

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Mittagspitze.

Informace o hotelu Mittagspitze

Popis objektu Hotel Mittagspitze

Poloha
Pěkný rodinný hotel v prázdninové obci Damüls, leží v centru obce, má ideální výchozí polohu jak pro lyžování tak i pro turistiku. Hotelový komplex sestává ze dvou budov, vedlejší budova "Portla" asi 100 m, lyžařská oblast "Skigebiet Damüls" jen 200 m, značené běžecké stopy 200 m, zastávka skibusu před hotelem. Možnost dojezdu na lyžích až k hotelu.

Vybavení
V hotelu vstupní hala, recepce, jídelna, bar, zimní zahrada, dětská herna, u hotelu parkoviště (omezený počet míst). Útulně zařízené pokoje s vanou nebo sprchou/WC, telefonem, SAT-TV, rádiem, trezorem, některé s balkónem. Hostům z vedlejší budovy "Portla" všechna zařízení v hlavní budově k dispozici.

Volný čas
wellness-areál (krytý bazén, sauna, pára, infračervená kabinka, světelná terapie, různé sprchy, malý bazének, ledová jeskyně, odpočívárna s panoramatickým výhledem). Za poplatek možnost masáží, solárium, vířivka.

Stravování
Polopenze: snídaně formou bohatého švédského stolu (vaječné pokrmy, müsli koutek), večeře o 4 chodech (výběr z hlavního jídla), denně výběr salátů.
Pravidelné tématické večeře, např. selské speciality formou švédského stolu s hudbou. Veškeré stravování v hlavní budově.

Další informace
Dětské postýlky k dispozici (bez poplatku). Domácí zvířata nejsou povolena. Možnost zapůjčení županů (za poplatek).

Zimní tip
Rodinná lyžařská oblast Damüls patří k nejjistějším sněhovým oblastem ve Vorarlbergu. Přírodní sáňkařská dráha asi jen 3 km, v oblasti 10 km značených běžeckých stop, 38 km upravených zimních cest pro turistiku. Lyžařská škola jen 300 m, skibus (zdarma) staví před hotelem. 1x týdně video-prezentace lyžařské oblasti s uvítacím přípitkem.

Případné změny vyhrazeny.