Studio / Apartmán Kirchleitn Grosswild

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt ve studiu nebo apartmánu Kirchleitn Grosswild.

Informace o studiu nebo apartmánu Kirchleitn Grosswild

Popis objektu Studio / Apartmán Kirchleitn Grosswild

Cena Zahrnuje
nájem apartmánu.

Povinný Příplatek
místní taxy 2,40 € / osoba od 16 let / den, závěrečný úklid 35 € / apartmán Nockberge, 45 € / apartmán Nocknatur.

Nepovinný Příplatek
další osoba +430 Kč / osoba od 14 let / noc, +290 Kč / dítě do 13,9 let / noc, snídaně +430 Kč / den, polopenze +900 Kč / den (děti 0-6,9 let zdarma, 7-13,9 let speciální dětské ceny vč. nápojů a polední svačinky).

Speciální Nabídka
10.03.-24.03. a 24.03.-09.04. skipas zdarma a 50% sleva do lázní

Ubytovani
Apartmány Kirchleitn Grosswild – St. Oswald / Celkem 25 rustikálních selských domků, každý má 4-6 útulně zařízených apartmánů, z nichž cca 30 je nově vybavených (navíc TV s plochou obrazovkou, mikrovlnka, myčka, fén, kávovar, nová koupelna; označení GIPFEL, v ceníku s hvězdičkou*) a 70 má původní vybavení (standardně zařízené, označení TAL, v ceníku bez hvězdičky). Typ Nockberge B pro 2-4 osoby (35 m2) – kuchyňský kout, obývací místnost s kachlovými kamny, gauč pro 2 osoby, malá ložnice se 2 samostatnými lůžky, SAT-TV, koupelna a WC, balkón nebo předzahrádka. Cena je za 2 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti. Typ Nock Natur C pro 4-6 osob (55 m2) – kuchyňský kout, obývací místnost s kachlovými kamny, gauč pro 2 osoby, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, SAT-TV, koupelna, WC, balkón nebo předzahrádka. Cena je za 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti. Typ Nock Luxus pro 4-6 osob (70 m2) – uspořádán jako Nock Natur Gipfel, má velký útulný obývák se 2 gauči, 2 koupelny a infračervenou kabinu, cena na vyžádání.

Poloha
Apartmány Kirchleitn Grosswild – St. Oswald / Prázdninová vesnička se nachází v centru střediska St. Oswald, sousední Kirchleitn Kleinwild je vzdálena 500 m. Lyžařský areál: Gondelbahn St. Oswald 300-400 m, Nockalmbahn 1.200-1.600 m, Bad Kleinkirchheim cca 10 min.

Další Vybavení
restaurace, babysitter na vyžádání za příplatek.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim

Studio / Apartmán Kirchleitn Grosswild není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Bad Kleinkirchheim nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Bad Kleinkirchheimu i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim: Appartements Thermenblick, Feriendorf Kirchleitn Grosswild, Ferienhotel Kolmhof, Kirchheimerhof, Kirchleitendorf Grosswild, Kolmhof, Trattlerhof.