-

St. Anton am Arlberg - hotely pro lyžování v Arlbergu

Momentálně nenabízíme do střediska St. Anton am Arlberg žádný lyžařský zájezd a ani možnost ubytování.

Lyžování St. Anton am Arlberg - informace

St. Anton am Arlberg je obec ležící v nadmořské výšce 1.204 m, má 2.580 stálých obyvatel. Čeká na vás zvláštní mezinárodní atmosféra propojená s pohostinností a radostným shonem na vesnicky působící pěší zóně. Světová sportovní obec St. Anton byla také pořadatelem mistrovství světa ve sjezdovém lyžování v roce 2001. St. Anton vám zprostředkuje uvolněnost a radost ze života - i to je důvod proč se návštěvníci, ať již rodiny s dětmi nebo mladí sportovci neustále vrací.

Nic není jistějšího než-li sníh na Alrbergu . Zimní ráj, který byl známý již před 100 lety. Očekává vás tradice, přítomnost i budoucnost, vše je zde vzájemně propojeno a jde spolu ruku v ruce. Nikde jinde nenajdete sníh sahající do takové výšky, nikde jinde zimní sezóna netrvá tak dlouho, nikde jinde není jaro tak bílé jako v St. Antonu.

83 lyžařských lanovek a vleků zajišťújí přístup k 260 km perfektně upravených sjezdovek a 185 km sjezdovek vedoucích volným terénem. V téměř žádném jiném středisku v Evropě nemohou návštěvníci od rána do večera sjíždět různé svahy a přitom použít pokaždé jinou lanovku.

Člověk se skoro nemůže nabažit úžasných sjezdovek nebo poznávání běžeckých stop, následně se jde do Aprés Ski. Zde na vás čeká teplo, pohostinnost, pohoda a hlavně dobré jídlo. Na správném mixu záleží - bílé ticho a pestrá radost - v St. Antonu je vše správně namícháno.

Novým trendem je skialpinismus, bruslení je vždy aktuální a sáňkování veselá zábava. A až budou klouby unavené, pobrouzdejte po pěší zóně, kde vedle sebe je nespočet restaurací, kaváren, barů či butiků. Vstřebejte tu mimořádnou směsici tyrolské tradice a mezinárodního standartu, tak jako mnoho generací před vámi.

Udělejte pro sebe v létě něco dobrého - zapomeňte na každodenní starosti - změňte vzduch, který normálně dýcháte, vypněte, každodennost vyměňte za procházky, horské túry, jízdy na kole - načerpejte novou sílu. V malém přírodním ráji najdete odpočinek, nové zážitky, sport, zábavu. Majestátní hory, nedotčená údolí, zelení porostlé svahy, pestré květiny na nekonečných loukách, dobytek na šťavnatých pastvinách, divoké bystřiny a mnoho dalších přírodních krás čeká abyste je objevili a obdivovali.

Jízda na loďce po tyrkysově modrém jezeře nebo procházka nedotčenými údolími patří do přepestré nabídky St. Antonu, zrovna jako horolezectví, rybaření, hraní golfu, jízdy na koních, minigolf, squash nebo paragliding. Bohaté zážitky dne zakončíte na některé z mnoha horských chat nebo romantická večeře v jedné z mnoha restaurací.