-

Pettneu am Arlberg - hotely pro lyžování v Arlbergu

Momentálně nenabízíme do střediska Pettneu am Arlberg žádný lyžařský zájezd a ani možnost ubytování.

Lyžování Pettneu am Arlberg - informace

V romantickém údolí Stanzertal leží Pettneu am Arlberg, v nadmořské výšce 1.228 m, obec má 975 stálých obyvatel. Mimo krásné, téměř nedotčené přírody v tiché slunné poloze nabízí Pettneu také mnoho dalších možností, jak se bavit. Je idálním výchozím bodem pro různé výlety, túry, procházky po lechtalerských a ferwallerských Alpách. Pettneu leží jen několik kilometrů od světoznámé lyžařské oblasti Ski-Arena Arlberg, s touto oblastí je propojeno bezplatným skibusem.

Kromě vlastní rodinné lyžařské oblasti se sáňkařskou dráhou, 15 km sjezdovek a snowboardovým parkem je Pettneu ideálně položeno jen několik kilometrů od světoznámé lyžařské oblasti Ski-Arena Arlberg. Do St. Antonu vás zdarma dovezou skibusy, ve sněhujisté oblasti vás čeká 85 lyžařských lanovek a vleků a 260 km upravených sjezdovek. Pro běžkaře je připraveno 45 km upravených značených běžeckých stop. Po celodenním sportování znovu načerpáte síly a odpočinete si v krytém bazénu nebo sauně.

V letních měsících pro procházky po horách, vysokohorské túry nebo pro jízdy na horských kolech není lepší výchozí bod. Je zde asi 400 km značených turistických cest, příroda nedotčená a krajina nádherná. Komu nestačí se jen procházet či toulat po horách, najde spoustu dalších možností pro strávení aktivní dovolené: např. krytý bazén se saunou a soláriem, kuželna, tenisové kurty, jízdárna, raftování, paragliding. Po těchto činnostech vám vlastnoručně upečený chléb (který si v kurzu pro pekaře sami upečete) bude o to více chutnat.