Privátní / Soukromé ubytování Wagrain

Typ ubytování Privátní / Soukromé ubytování

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé

Místo Wagrain

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v soukromém ubytování Wagrain.

Informace o soukromém ubytování Wagrain

Popis objektu Privátní / Soukromé ubytování Wagrain

Středisko:
Areál Solaris – Šibenik

Poloha:
Hotel je součástí rozsáhlého hotelového a sportovního komplexu Solaris obklopeného borovicovým lesem, který leží na břehu moře asi 6 km od historického města Šibeniku, s nímž je spojen autobusovou linkou.

Vybavení:
Hotel je kompletně zrekonstruovaný. Recepce, hotelová restaurace, lobby bar. WI-FI v hale za poplatek.

Sport a zábava:
Hotel má vlastní bazén a hosté mohou využívat kulturní a sportovní zařízení celého hotelového areálu Solaris. ( Areál je tvořen 5 samostatnými hotely. Uprostřed areálu je moderní wellness centrum, které disponuje krytými a otevřenými bazény se sladkou i mořskou vodou, vířivkou a má fitness. Za každý vstup se platí vstup 10 EUR. Parkování je za poplatek 4 EUR na den.

Ubytování:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (1 pro dospělého nebo 2 pro děti - rozkládají gauč nebo palanda) mají vlastní příslušenství, klimatizaci, fén a TV.

Stravování:
Snídaně - podávána bufetovým způsobem. Večeře lze doplatit.

Pláž:
Oblázková a kamínková pláž je vzdálena od hotelů asi 50 m přes borovicový háj. Na pláži se střídají betonová plata s malými plážemi, vstup do vody je pozvolný. Možnost využít i ostatní pláže areálu, vč. velkého tobogánu (za poplatek).

Tipy pro správnou volbu:
- možnost využití nabídky wellness - spojení odpočinku, relaxace a sportu

Upozornění:
Jednolůžkové pokoje na vyžádání.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Wagrain

Privátní / Soukromé ubytování Wagrain není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Wagrain nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Wagrain: Sporthotel Wagrain.