Hotel Wagrain

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé

Místo Wagrain

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Wagrain.

Informace o hotelu Wagrain

Popis objektu Hotel Wagrain

Poloha
Komfortní hotel s exkluzivní atmosférou, leží přímo na sjezdovce, vhodný pro rodiny i sportovně založenou klientelu, centrum 400 m, veřejný krytý bazén "Wasserwelt Amadé" 2 km, lyžařská oblast "Grafenbergbahn" přímo u hotelu, značené běžecké stopy 300 m, možnost odjezdu a příjezdu na lyžích až k hotelu, lyžařská škola 200 m.

Vybavení
Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, salonek se společenskou místností s TV, terasa s kavárnou, zahrada, parkoviště (zdarma), garáže (za poplatek). Luxusně zařízené pokoje mají: koupelnu/WC, telefon, rádio, SAT-TV, fén, minibar. Možnost bezbariérového ubytování (nutno předem domluvit).

Volný čas
velkorysý areál (asi 100 m2) - krytý bazén, masážní trysky, bazének pro děti, 3 sauny, 2 infračervené kabinky, 3 páry, posilovna, další sportovní programy (aerobic, step-aerobic, strečink, vodní gymnastika, relaxace), stolní tenis, pc hry. Za poplatek: kosmetické studio, masáže, solárium, tenisová hala se 2 kurty, kulečník, šipky, sáňkování, metaná, jízda na saních s koňským spřežením.

Stravování
Polopenze: uvítací přípitek s informacemi, snídaně formou švédského stolu, odpoledne malé občerstvení "Apres-Ski" formou bufetu, večeře o 4 chodech (výběr ze 3 hlavních jídel), denně výběr salátů, 2x týdně večeře se specialitami formou švédského stolu.

Další informace
Dětské postýlky jsou k dispozici (zdarma), dětské menu + nápoje pro děti, herna pro děti, dětské židle, kino, miniklub s animacemi a hlídáním (pondělí až pátek, pro děti od 4 - 11 let od 16:00 - 20:30), hlídání děti 0 - 4 roky (asi 6 hodin denně od 9:30 do 16:00 hodin). Domácí zvířata povolena (za poplatek, bez krmiva). Bezbariérový hotel.

Případné změny vyhrazeny.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Wagrain

Hotel Wagrain není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Wagrain nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Wagrain: Sporthotel Wagrain.