Studio / Apartmán Jagdhof

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé


Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt ve studiu nebo apartmánu Jagdhof.

Informace o studiu nebo apartmánu Jagdhof

Popis objektu Studio / Apartmán Jagdhof

obce St. Johann a Alpendorf s dětským zážitkovým světem cca 1 km. Jezero ke koupání cca 500 m. Cyklostezka Tauernradweg u domu. 8 apartmánů, jídelna a společenská místnost (snídani lze rezervovat na místě), zahrada s lehátky a slunečníky. Možnost grilování. Wi-fi v ceně.

všechny apartmány jsou vybaveny kabel. TV, jídelním a kuchyňským koutem (2-plotýnkový el. sporák, chladnička, kávovar), sprchou, WC. Dvoupokojové apartmány (F2F) pro 2 osoby (cca 25 m˛). Obývací kuchyně, 1 dvoulůžkový pokoj, balkón. Dvoupokojové apartmány (F3G) pro 3 osoby (cca 33 m˛). Obývací ložnice s pohovkou na spaní. 1 dvoulůžkový pokoj, částečně s balkónem. Třípokojové apartmány (F5H) pro 5 osob (cca 45 m˛). Obývací pokoj se sedacím koutem. 1 dvoulůžkový pokoj, 1 třílůžkový pokoj, balkón. 3. poschodí-celé patro (F8J): 5 pokojů pro 8 osob (cca 94 m˛). Kuchyně s jídelním koutem, předsíň, obývací pokoj, 1 dvoulůžkový pokoj, 2 třílůžkové pokoje, 3 kabel. TV, 3 sprchy, WC, velký balkón, mansarda.

bez poplatku: 1 antukový tenisový kurt, stolní fotbal, kola k zapůjčení (tauernská cyklostezka od domu).

hřiště. Týdenní program v Alpendorfu s jízdou na ponících.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku St. Johann im Pongau

Studio / Apartmán Jagdhof není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku St. Johann im Pongau nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska St. Johann im Pongau: Bacher.