Penzion Taxenbacher

Typ ubytování Penzion

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé


Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v penzionu Taxenbacher.

Informace o penzionu Taxenbacher

Popis objektu Penzion Taxenbacher

Poloha
Penzion leží v centru obce St. Johann im Pongau, uprostřed lyžařské oblasti "Sportwelt Amadé". Vzdálenost k lyžařské lanovce "Alpendorf" je asi 3 km a k lyžařským vlekům "Hahnbaumlifte" asi 200 m. Zastávka skibusu do "Amadé" asi 150 m.

Vybavení
V penzionu najdete oblíbenou restauraci "Mamasita's" s denním barem. Dále v penzionu lyžárna, parkoviště. Hosté penzionu obdrží zvláštní slevu v půjčovně lyží a v lyžařské škole. Všechny pokoje jsou útulně zařízeny s vanou nebo sprchou/WC, kabelovou TV. Celkem k dispozici 38 lůžek.

Stravování
Polopenze. Uvítací nápoj, bohaté snídaně formou švédského stolu s müsli-koutkem, večeře o 3 chodech (vegetariánské menu na vyžádání možné). Snídaně a večeře se servírují v restauraci. Každou středu se koná mexický večer "Fiesta Mexikana", následně 1 nápoj (Gratisquila) zdarma v cokteil-baru.

Další informace
Možnost dětských slev. Dětské postýlky k dispozici (bez poplatku). Domácí zvířata nejsou povolena.

Případné změny vyhrazeny.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku St. Johann im Pongau

Penzion Taxenbacher není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku St. Johann im Pongau nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska St. Johann im Pongau: Bacher.