Hotel Pichler's

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé


Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Pichler's.

Informace o hotelu Pichler's

Popis objektu Hotel Pichler's

Poloha
V tradičním stylu vystavěný hotel leží v obci St. Johann im Pongau v mísní části "Alpendorf", centrum 3 km, veřejný krytý bazén "Sportwelt Amadé St.Johann" 3 km, lyžařská oblast "Sportwelt Amadé Germkogelbahn" 150 m, nadmořská výška 730 m, značené běžecké stopy 6 km, možnost odjezdu/příjezdu na lyžích až k hotelu.

Vybavení
Uvítací hala, recepce, jídelna, bar, restaurace, terasa, parkoviště (zdarma). Pěkně zařízené pokoje: vana nebo sprcha/WC, fén, kabelová TV, minibar, telefon, trezor (zdarma), balkón.

Volný čas
Sauna, pára, posilovna. Za poplatek solárium, vířivka, masáže.

Stravování
Polopenze: uvítací nápoj, snídaně formou švédského stolu s biokoutkem a džusovým barem, večeře o 4 chodech (výběr z hlavního jídla, z toho 1 jídlo vegetariánské), každý 2-den salátový bufet. 1x týdně odpolední občerstvení, 1x týdně večeře formou švédského stolu.

Další informace
Dětské postýlky k dispozici (za poplatek). Pobyt domácích zvířat je povolen (za poplatek, bez krmiva).

Případné změny vyhrazeny.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku St. Johann im Pongau

Hotel Pichler's není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku St. Johann im Pongau nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska St. Johann im Pongau: Bacher.