Hotel Lerch

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé


Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Lerch.

Informace o hotelu Lerch

Popis objektu Hotel Lerch

• rodinný a pohodlný hotel • WIFI v celém hotelu zdarma

pouze cca 3 km od lyžařského střediska. Centrum je vzdálené cca 700 m.

42 pokojů, vstupní hala, salónek, pasáž. Hotelový bar a restaurace s příjemnou atmosférou. Velká prosluněná terasa a s prostornou zahradou. Lyžárna se sušárnou.

Dvoulůžkové pokoje (A2A): jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, kabel. TV, trezorem, župany pro dospělé k zapůjčení. Balkon.Jednolůžkové pokoje (A1A): vybavení jako A2A, některé s balkonem.Rodinné pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje s palandou, vybavení jako A2A, balkon. Pokoje jsou nekuřácké.

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů teplá/studená (7.30-10.00 h.), k večeři menu o 5 chodech nebo bufetové stoly. Možnost vegetariánské stravy. 1x týdně selský bufet nebo grilování (dle počasí). Děti do 16 let obdrží dětské menu (menu o 3 chodech za příplatek, cca 8 €/den, platba na místě). Apres-Ski svačina denně od 15.30-17.00 h. Vánoční a silvestrovská večeře o 6 chodech (na silvestra včetně půlnočního občerstvení).

WiFi v celém hotelu zdarma.

zdarma: fitness.

zdarma: krytý bazén 7.00 - 20.00 h. (11 x 5 m, cca 32 °C) s venkovní částí, parní lázeň, sauna, bylinná parní lázeň, vestavěná vířivka s protiproudem a masážními tryskami. Venkovní vyhřívaný bazén (7.00-20.00 h.). Prostor pro relaxaci, odpočívárna a zimní terasa s přístupem na zahradu.

Za poplatek
solárium, masáže a kosmetické procedury.

2x týdně jízda na ponících. Dětská herna a minizoo. El. chůvičky k zapůjčení na hotelové recepci.

24.12 speciální program včetně hudební zábavy, drobných dárků a návštěvy Vánoční mše. 31.12. silvestrovská párty s živou hudbou, sektem a ohňostrojem.

parkování: parkoviště nebo garáž zdarma; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží St. Johann zdarma (nutné rezervovat předem přímo v hotelu); domácí zvíře: cca 15 €/den; lázeňská taxa: cca 1 €/den/os. starší 15 let; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 23.12.-5.1., 3.2.-2.3. sobota/7 nocí, 6.1.-2.2. denně/3 noci.

Vlek / lanovka
cca 2,5 km lyžařské středisko St. Johann/Alpendorf Běžecká trasa: cca 700 m

Skibus
50 m, zdarma do/z St. Johann/Alpendorf Půjčovna lyží: cca 2,5 km

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku St. Johann im Pongau

Hotel Lerch není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku St. Johann im Pongau nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska St. Johann im Pongau: Bacher.