Hotel NO NAME

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé

Místo Salzburg

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu NO NAME.

Informace o hotelu NO NAME

Popis objektu Hotel NO NAME

Program:
1. den - odjezd v ranních hodinách, zastávka u MONDSEE, SALZBURG - prohlídka historické části města, HOHENFESTUNG - vejdeme do nádvoří hradu, Alpská krajina který tvoří dominantu nad městem Salzburg, zámeček MIRABEL - procházka zahradami, odjezd na ubytování.
2. den - po snídani nenáročná vycházka do soutěsky SEISENBERGKLAMM, návštěva jeskyní LAMPRECHTSHOHLE, na závěr dne koupání v HALLENBAD UNKEN, odjezd na ubytování, večeře. Výhled z vrchu Schaffberg.
3. den - snídaně, odjezd ke KRIMMLERSKÝM VODOPÁDŮM (tato kaskáda tří vodopádů patří k největším v Evropě), ZELL AM SEE - koupání u jezera, procházka městečkem, odjez na ubytování, večeře. Ubytování ve Weissbachu.
4. den - po snídani lanovkou na LOFERER ALM, turistická vycházka kolem vodopádů, výhledy na okolní vrcholy Alp, cestou zpět zastávka u kostela MARIE KIRCHENTAL - významného poutního místa této alpské oblasti, večeře, nocleh. Krymmlerské vodopády.
5. den - po snídani odjezd k jezeru WOLFGANGSEE, vláčkem na SCHAFFBERG (jízdenka cca 22 EUR dospělí, 11 EUR dítě - není v ceně)