Hotel Seitenalm

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé

Místo Radstadt

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Seitenalm.

Informace o hotelu Seitenalm

Popis objektu Hotel Seitenalm

Poloha
Hotel leží v krásné, slunné poloze, 5 km od centra obce. K lyžařské oblasti Forstau "Fageralm" asi 3 km (skibus a hotelový bus inclusive), zastávka skibusu před hotelem.

Vybavení
Příjemný rodinný hotel, celkem 80 lůžek, sestávající ze 2 budov, celkově renovovaný. V hotelu hala s krbem, domácí bar, restaurace, výtah, jídelna, místnost ke čtení, sluneční terasa, parkoviště, garáže (za poplatek), Internet (za poplatek). Pro děti dětská diskotéka, dětská herna.

Sportovní možnosti
stolní tenis, stolní fotbal, atd. Pro děti (0 - 9 let) zajištěn speciální program s dozorem (hry ve sněhu, krmení zajíců, krmení poníků, s lesníkem ke krmelci, sáňkování atd.) V hotelu dále krytý bazén s protiproudem, dětský bazén, whirlpool, sauna, biosauna, posilovna, pára. Za poplatek solárium, masáže. Taneční večery v ceně. Celkem 30 pokojů se sprchou, WC, balkónem, SAT-TV, rádiem, telefonem, sejfem. Dětská postýlka v ceně.

Stravování
Polopenze (v neděli uvítací přípitek, denně pečivo. Snídaně = bufet, večeře = 4 chody (výběr), denně saláty.

Další informace
Možnost dětských slev v pokoji s rodiči. Možnost dětské postýlky (v ceně). Domácí zvířata nejsou povolena. K dispozici pračka a sušička na prádlo (poplatek 2 EUR). Transfer od nádraží k hotelu v ceně (nutno předem objednat).

Případné změny vyhrazeny.