Hotel Ferienanlage Brunnleiten

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé

Místo Kleinarl

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Ferienanlage Brunnleiten.

Informace o hotelu Ferienanlage Brunnleiten

Popis objektu Hotel Ferienanlage Brunnleiten

Poloha
komplex několika domů vedle sebe (1dům je vzdálený asi 1 km) se nachází blízko centra střediska, na klidném a slunném místě, asi 300m od centra střediska Kleinarl, cca 150m od obchodů, v nadm. výšce 1014m.

Vybavení
recepce, vstupní hala, jídelna, bar, terasa, zahrada, louka se slunečníky a lehátky, parkování zdarma, stolní tenis, wellness: vnitřní a venkovní bazén, sauna, parní lázeň, odpočívárna s čajovým barem. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Další služby
snídaně a večeře (cca 10a 18 EUR/dospělý, splatné na místě), pečivo, internetový kout, WiFi na pokoji, garáže (cca 25EUR/týden), tenisové kurty, jízdy na koních, pronájem kol, solárium, masáže, salon krásy. Místní pobytová taxa cca 1,10EUR/den/osoba nad 14let.

Ubytování
apartmány pro 1–2, 2–3, 3–4, 3–5, 3–6nebo 4–9osob mají koupelnu/WC, balkon/terasu, telefon, TV, trezor zdarma, kuchyň (někdy s možností 1–2 přistýlek), kávovar, mikrovlnnou troubu, 1–3ložnice. Apartmán pro 1–2 osoby nemá balkon/terasu, má obývací ložnici a malý kuchyňský kout. V ceně elektřina, voda, ručník a povlečení, závěrečný úklid, topení, utěrka.

Pro děti
dětská postýlka zdarma (zahrnuje se do maximální obsazenosti), herna, dětské menu, dětský bazén, ve středisku dětské hřiště a dětské aktivity s dozorem pro děti 4–12let (cca červenec–srpen).

Doporučení pořadatele
Ubytování v apartmánech až pro 9osob. Vhodné pro skupiny přátel i rodiny s dětmi. Dobré zázemí. Pro příjemný odpočinek lze využít wellness vybavení. V blízkosti cyklostezka.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Kleinarl

Hotel Ferienanlage Brunnleiten není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Kleinarl nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Kleinarl: Kristall.