Studio / Apartmán Unterbaumgarten

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé

Místo Flachau

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt ve studiu nebo apartmánu Unterbaumgarten.

Informace o studiu nebo apartmánu Unterbaumgarten

Popis objektu Studio / Apartmán Unterbaumgarten

Cena Zahrnuje
ubytování na osobu a noc ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní (DBL BB).

Povinný Příplatek
místní taxy 1,10 € / osoba / den.

Ubytovani
Apartmány Unterbaumgarten – Flachau / Apartmán č. 1 pro 5 osob (52 m2) – 1 třílůžková ložnice, obývací místnost s rozkládacím gaučem, 2 koupelny, WC, šatna, SAT-TV, rádio, kávovar, mikrovlnka, balkón. Pro celkem 8 osob k apartmánu ještě pokoj č. 1 pro 2-3 osoby s koupelnou a WC, SAT-TV, radiem a rozkládací gauč (celkem 78 m2). Apartmán č. 2 pro 3 osoby (52 m2) – třílůžkový apartmán, rozkládací gauč, koupelna, WC, šatna, SAT-TV, rádio, kávovar, mikrovlnka, balkón. Pro celkem 5 osob k apartmánu ještě pokoj č. 2 pro 2 osoby s koupelnou, WC, rozkládacím gaučem, SAT-TV, rádio, balkón.

Poloha
Apartmány Unterbaumgarten – Flachau / Rodinný statek se nachází na slunném místě v části Reitdorf, běžecká stopa u domu.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Flachau

Studio / Apartmán Unterbaumgarten není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Flachau nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Flachau: Alpenwelt, Ferienhaus Grabenbauer, Garni Ransburgerhof, Haus Austria, Tauernhof, Wieslbauer.