Studio / Apartmán Sylvia

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé

Místo Flachau

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt ve studiu nebo apartmánu Sylvia.

Informace o studiu nebo apartmánu Sylvia

Popis objektu Studio / Apartmán Sylvia

Stručný popis:
Příjemné apartmány s rodinným vedením

Poloha:
jezero cca 800 m, centrum cca 2 km.

Vybavení:
6 apartmánů. Zahrada s lehátky a slunečníky. Infračervená kabinka.

Ubytování:
apartmány nabízejí rádio, kabel. TV, kuchyňský kout (el. sporák, chladnička, kávovar, mikrovlnka), jídelní kout. Jednopokojové apartmány (F3F): pro 3 osoby (cca 24 m˛). Obývací ložnice s dvoulůžkem. Sprcha, WC. Dvoupokojové apartmány (F4G) pro 4 osoby (cca 38 m˛). Obývací ložnice (rozkládací pohovka). 1 dvoulůžkový pokoj, vana nebo sprcha, WC, balkón. Třípokojové apartmány (F6H) pro 6 osob (cca 50 m˛). Obývací ložnice (rozkládací pohovka). 2 dvoulůžkové pokoje, 2x sprcha, WC, balkón. Třípokojové apartmány (F6K) v nástavbě, pro 6 osob (cca 50 m˛). Obývací ložnice (rozkládací pohovka pro 2 osoby). 2 dvoulůžkové pokoje. Sprcha, WC.

Sport/aktivity:
posilovací přístroje, jízdní kola k zapůjčení.

Rodina:
dětské hřiště, trampolína, králíci.

Info:
Parkování: v ceně. Domácí zvíře: cca 5 EUR/den. Lázeňská taxa: cca 1,10 EUR osoba/den (od 15 let), platba na místě. Cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, topení, závěrečný úklid, ložní prádlo s výměnou 1x za 14 dní. Vzít s sebou: osušky, ručníky a utěrky. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci. Začátek/konec nájmu: 16/10 h.

UŠETŘETE:
Výhodný termín: 7=6 při pobytu 3.5.-19.6. a 4.9.-31.10. 10=9 při pobytu 13.6.-1.9.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Flachau

Studio / Apartmán Sylvia není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Flachau nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Flachau: Alpenwelt, Ferienhaus Grabenbauer, Garni Ransburgerhof, Haus Austria, Tauernhof, Wieslbauer.