Studio / Apartmán Holzmannhof

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé

Místo Flachau

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt ve studiu nebo apartmánu Holzmannhof.

Informace o studiu nebo apartmánu Holzmannhof

Popis objektu Studio / Apartmán Holzmannhof

Objekt má 15 pokojů. K vybavení patří WiFi, jídelna, bar a dětská herna. Děti se mohou vydovádět na hřišti. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště.

Objekt má 15 pokojů. K vybavení patří WiFi, jídelna, bar a dětská herna. Děti se mohou vydovádět na hřišti. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště.

Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve speciálních pokojích pro rodiny. Většina ubytovacích jednotek má balkón. V pokojích se nachází oddělené ložnice nebo dvoulůžková postel. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Pro ty, kteří si chtějí vařit sami, je zde kuchyňský kout s ledničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí/kávovarem a myčkou nádobí. Ubytovací jednotky mají vařič. Dostatek pohodlí zaručuje telefon a televize. V ubytovacích jednotkách se nalézá koupelna se sprchovým koutem.

Hosté si mohou zaplavat si v bazénu. K odpočinku zvou rozložená lehátka a slunečníky. Pokud jde o volnočasové aktivity, objekt nabízí vedle jízdy na kole/horském kole, fitness studia a sauny za poplatek i masáže.

Jako možnost stravování lze rezervovat snídaně.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Flachau

Studio / Apartmán Holzmannhof není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Flachau nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Flachau: Ferienhaus Grabenbauer, Garni Ransburgerhof, Haus Austria, Tauernhof, Wieslbauer.