Studio / Apartmán Crystls

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé

Místo Flachau

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt ve studiu nebo apartmánu Crystls.

Informace o studiu nebo apartmánu Crystls

Popis objektu Studio / Apartmán Crystls

Popis:
Luxusní Aparthotel se nachází přímo v centru Flachau, pár minut od největší lanovky Star Jet, kterou se dostanete do celého lyžařského areálu Salzburger Sportwelt Amadé. U lanovky je k dispozici půjčovna lyží, lyžařská škola a běžecká trať. V okolí se nachází velké množství barů, restaurací a obchodů.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, snídaňová místnost, kavárna, klubovna se stolním tenisem a fotbálkem, dětská místnost. Dále je hostům hotelu k dispozici sauna, parní lázeň, infračervená kabina, WI-FI připojení k internetu v recepci. Možnost využití krytého bazénu v nedalekém hotelu Tauernhof.

Ubytování:
Aparthotel se skládá z dvoulůžkových studií s kuchyňským koutem, apartmánů pro 4 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem a ložnicí s manželskou postelí a apartmánů pro 5 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem a ložnicí s manželskou postelí a rozkládacím dvojlůžkem. Studia i apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana, WC), vysoušečem vlasů, TV/SAT, telefonem, trezorem a balkonem.

Stravování:
Vlastní. Možnost dokoupení snídaní za příplatek.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Flachau

Studio / Apartmán Crystls není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Flachau nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Flachau: Alpenwelt, Ferienhaus Grabenbauer, Garni Ransburgerhof, Haus Austria, Tauernhof, Wieslbauer.