Hotel Santa Barbara

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé

Místo Flachau

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Santa Barbara.

Informace o hotelu Santa Barbara

Popis objektu Hotel Santa Barbara

uprostřed pěkné přírody s výhledem na Flachau. Centrum cca 400 m. Lanovka Starjetumlaufseilbahn, vstup do ráje pro pěší turistiku, cca 1 km. komfortní hotel s 23 pokoji, nekuřáckou restaurací, společenskou místností, barem, kavárnou s terasou a výtahem. Zahrada s lehátky a slunečníky a biotopem na koupání s molem (cca 130 m2 vodní plochy).

nově zařízené nekuřácké pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, kabel. TV, rádiem, trezorem, posezením a balkónem . Župany k zapůjčení na recepci. Dvoulůžkové pokoje (A2A): cca 22-28 m2. Rodinné pokoje (A4A): pro 2-4 osoby (cca 32 m2). Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a jeden dvoulůžkový pokoj se spojovacími dveřmi.

1x týdně výlet s průvodcem. Kola pro dospělé k zapůjčení dle dostupnosti.

Snídaně: formou bufetu s koutkem zdravé výživy (do 10h). Večeři v sousedním penzionu (cca 250 m) lze objednat na místě za cca 10-12 EUR/os., dítě do 10 let cca 5 EUR (v červnu a září v pondělí a úterý zavřeno, resp. v červenci a srpnu v pondělí zavřeno).

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Flachau

Hotel Santa Barbara není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Flachau nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Flachau: Ferienhaus Grabenbauer, Garni Ransburgerhof, Haus Austria, Tauernhof, Wieslbauer.