Hotel Felsenhof

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé

Místo Flachau

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Felsenhof.

Informace o hotelu Felsenhof

Popis objektu Hotel Felsenhof

Známý hotel se širokou nabídkou služeb pro celou rodinu.

klidná a příjemná, v části obce Flachau/Reitdorf. Vzdálenost od jezera Badesee cca 200 m, centrum Flachau vzdáleno cca 3 km.

výborně vybavený hotel nabízí klientům 37 pokojů, 2 společenské místnosti, restauraci, bar, kavárnu na terase, opalovací louku s lehátky a slunečník, 2 výtahy. Wi-fi v celém hotelu (2 hodiny za pobyt zdarma, jinak za poplatek).

nekuřácké pokoje jsou přátelsky zařízeny, s vanou nebo sprchou, WC, telefonem, radiem, kabelovou TV, posezením a chladničkou. Jednolůžkové pokoje (A1A): v hlavní budově, se sprchou. Dvoulůžkové pokoje (A2A): s balkonem, 20 m2. Dvoulůžkové pokoje (A2C): prostornější, jinak stejné jako A2A. Rodinné pokoje (B4A): 2 pokoje, 40 m2 ve vedlejší budově (cca 50m), s balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje (C6A): 3 pokoje, 70 m2, ve vedlejší budově. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou a dvě ložnice. Balkon nebo terasa. Překročení kapacity dětskou postýlkou není možné u žádného typu pokoje.

polopenze. Snídaně formou bohatého bufetu s koutkem bio výživy, k večeři menu o čtyřech chodech a salátový bufet. 1x týdně tematická večeře, 1x týdně předkrmy a deserty formou bufetu. Denně od 14:00 do 17:00 odpolední bufet. Od 11:00 do 17:00 káva, čaj, limonády a ovocné šťávy v nápojovém baru. Na přání vegetariánské menu (bez příplatku).

zapůjčení turistických holí, ruksaků, krokoměrů. 1x týdně nordic walking (včetně zapůjčení holí). 3x týdně celodenní nebo půldenní výlety s průvodcem.

posilovna vybavená moderními kardio přístroji, stolní tenis, půjčovna kol (city bikes, dětská kola, helmy a dětské sedačky, dle dostupnosti).

relaxační zóna „Feel Well“ (cca 400 m2) a oddělená rodinná welness zóna (cca 200 m2), rozdělené na 3 podlažích. Patro „Wasser“: vnitřní bazén se 30m2 mělčiny, dále s protiproudem, masážními tryskami a vodopády, velká relaxační a lehátková zóna. Cca 100 m2 rodinná wellness zóna s dětským bazénem (cca 40 m2 hloubka, 12m2 mělčina), dětská sauna, zážitkové sprchy a opalovací louka s relaxačními lehátky a solárními panely. Patro „Wöhlige Warme“: přístupné od 14 let, s mayskou saunou, solnou parní lázní, sanariem s barevným osvětlením, infračervenou saunou, Kneippovým bazénkem, posilovnou a zážitkovými sprchami. Patro „Himmlische Ruhe“: přístupné od 14 let, klidová zóna s výhledem na hory a vchodem na střešní terasu s lehátky.

Za poplatek
masáže, různé kosmetické procedury, jako např. koupele, zábaly, pedikúra, manikúra.

2 herny, dětské hřiště, hlídaní malých dětí (1-3 roky, 5x týdně, po hodinách), vybavení pro malé děti (dětské židličky, záslepky do zásuvek, chůvičky, ohřívač lahví, přebalovací pult), hlídaní dětí od tří let od pondělí do pátku cca 8 hodin denně s poledním občerstvením a nápoji. Dětská zóna se šplhací stěnou. Junior zóna se stolním tenisem, biliardem a internetem. Dětský statek (cca 500 m2) s programem, např. jízda na ponících, zvířátka k pohlazení (kočky, zající, morčata). Hřiště pro míčové hry.

parkování: ano, v ceně.Domácí zvíře: ano, 10 €/denPříjezd / minimální délka pobytu: denně/3 noci, 6.7.- 16.7. středa, sobota, neděle/3 noci, 17.7.- 23.8. středa, sobota, neděle/7 nocí.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Flachau

Hotel Felsenhof není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Flachau nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Flachau: Ferienhaus Grabenbauer, Garni Ransburgerhof, Haus Austria, Tauernhof, Wieslbauer.