Studio / Apartmán Sonneck

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé

Místo Filzmoos

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt ve studiu nebo apartmánu Sonneck.

Informace o studiu nebo apartmánu Sonneck

Popis objektu Studio / Apartmán Sonneck

Poloha
Apartmánový dům leží na okraji obce Filzmoos, nejbližší lyžařská lanovka "Papagenobahn" asi 300 m. Centrum obce a zastávka skibusu 350 m.

Vybavení
V domě vinárna, lyžárna, parkoviště. Všechny apartmány mají sprchu, WC, 4-plotýnkový el. sporák, kávovar, ledničku, některé jsou s balkónem. A) apartmán 28 m2 (1 místnost, max. 2 lůžka) - obývací ložnice s rozkl. lůžkem pro 2 osoby, jídelní kout, kuchyňka, sprcha, WC, bez TV a balkónu. B) apartmán 52 m2 (2 místnosti, max. 4 lůžka) - obývací ložnice s rozkl. lůžkem pro 2 osoby, kuchyňský/jídelní kout, 1 ložnice (2 lůžka), sprcha, WC, kabelová TV, balkón. C) apartmán 80 m2 (3 místnosti, max. 6 lůžek) - obývací ložnice s rozkl. lůžkem pro 2 osoby, kuchyňský/jídelní kout, 2 ložnice (vždy 2 lůžka), 2x sprcha, WC, kabelová TV, balkón.

Stravování
vlastní anebo možnost snídaní (švédské stoly, domluva a platba na místě).

Další informace
Cena zahrnuje: el. energii, vodu, topení, ložní prádlo, utěrky, ubrusy, ručníky. Kauce se neplatí. Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (jednorázová platba) a pobytovou taxu (od 14 let) - platba na místě. Možnost dětské postýlky (bez poplatku), domácí zvířata povolena (za poplatek).

Případné změny vyhrazeny.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Filzmoos

Studio / Apartmán Sonneck není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Filzmoos nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Filzmoos: Filzmooserhof Sporthotel.