Hotel Weinpress

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé

Místo Filzmoos

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Weinpress.

Informace o hotelu Weinpress

Popis objektu Hotel Weinpress

Poloha
Příjemný hotel pro náročnější klientelu leží v klidné poloze na okraji obce Filzmoos, má překrásný výhled na horský masiv Dachschtein. Do centra obce Filzmoos asi 400 m, veřejný krytý bazén asi 300 m (vstupné v ceně pobytu), vedlejší budova hotelu 20 m. Lyžařská oblast Filzmoos 50 m, značené běžecké stopy 250 m, možnost dojezdu na lyžích až k hotelu. Ledovec Dachstein asi 15 km.

Vybavení
V hotelu recepce, velký bar se zimní zahradou, jídelna, restaurace, parkoviště u hotelu (bez poplatku). V ceně pobytu sauna a pára (v hotelu), dále v ceně pobytu asi 300 m vzdálený areál s krytým bazénem a saunou (200 m2 vodní plochy).

Ubytování
Rodinné pokoje: asi 25 m2, obývací pokoj/ložnice s manželskou postelí a rozkládacím lůžkem, pokoj vhodný pro max. 2 dospělé osoby a 2 děti, vana nebo sprcha/WC, telefon, SAT-TV, rádio, trezor, balkón.
Rodinné apartmány: asi 56 m2, obývací místnost se sedací soupravou a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, malý kuchyňský kout s ledničkou, ložnice s manželskou postelí, sprcha/WC, SAT-TV, trezor, fén.

Stravování
Polopenze. Snídaně formou švédských stolů s biokoutkem (teplé i studené pokrmy), od pondělí do pátku odpoledne od 15:30 do 16:30 malé občerstvení (střídavě dezerty, polévky atd.), večeře o 4 chodech (výběr ze 3 hlavních jídel), denně výběr salátů, 1x týdně gala-večeře, 1x týdně večeře formou švédského stolu.

Další informace
Dětské postýlky k dispozici (na vyžádání, bez poplatku, nutno předem domluvit). Domácí zvířata povolena (za poplatek 10 EUR/den). 1x týdně v ceně pobytu metaná a sáňkovaní.

Případné změny vyhrazeny.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Filzmoos

Hotel Weinpress není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Filzmoos nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Filzmoos: Filzmooserhof Sporthotel.