Hotel Landgasthof Weinpress

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé

Místo Filzmoos

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Landgasthof Weinpress.

Informace o hotelu Landgasthof Weinpress

Popis objektu Hotel Landgasthof Weinpress

Poloha
hotel má slunnou a centrální polohu na začátku obce Filzmoos, asi 1 060 m n. m., elegantně zapadá do stylu místní krajiny a má krásný výhled na hory, leží cca 400 m od centra Filzmoos a nákupních možností, asi 300 m od veřejného bazénu, vedlejší budova je vzdálená od hlavní asi 20 m.

Vybavení
recepce, velký bar se zimní zahradou, výtah pouze v hlavní budově, parkování zdarma, jídelna, restaurace. Zdarma vstup do nedalekého volnočasového centra s vnitřním bazénem (cca 300 m). Využití turistického autobusu Filzmoos v ceně.

Ubytování
pokoje pro 2 či 3 osoby mají sprchu/WC, fén, balkon, TV, zdarma trezor.

Informace o stravování
Snídaně: bufetové
Obědy: odpolední káva a zákusek, zmrzlina pro děti
Večeře: servírované večeře o 3 chodech (s výběrem, salátový bufet) – tematické večery: 1x týdně grilování, farmářský či italský bufet, nápoje u večeře: 18.00–20.00 hod. (pivo, víno, nealko). Stravování v hlavní budově.

Doporučení pořadatele
Hotel nabízí rozšířenou polopenzi s odpolední svačinkou, výhodou jsou nápoje při večeři v ceně. Poloha hotelu je ideální jako výchozí bod pro poznávání okolí.

Další ubytovací kapacity v lyžařském středisku Filzmoos

Hotel Landgasthof Weinpress není jediným objektem, do něhož si jezdí turisté zalyžovat do Rakouska a aktivně odpočívat do Alp. Ubytování ve středisku Filzmoos nabízejí i další, neméně atraktivní objekty. Aktuálně si s námi můžete bydlet a užít si lyžování v Amadé i v následujících objektech zimního lyžařského střediska Filzmoos: Filzmooserhof Sporthotel.