Hotel Schützenhof

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Amadé

Místo Bischofshofen

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Schützenhof.

Informace o hotelu Schützenhof

Popis objektu Hotel Schützenhof

Popis:
2 hotely v bezprostřední blízkosti v centru Bischofshofenu (cca 430 km od Prahy). Město patří mezi významná lyžařská střediska Salcburska, je proslulé zejména svým skokanským můstkem, které je každoročním dějištěm závodů ve Světovém poháru. Nedaleko od obce se nachází několik lyžařských areálů, na které Vás bezplatně odveze skibus. Jsou zde kvalitní lyžařské podmínky od listopadu až do května.

Vybavení:
Sousedí s Gasthof Altepostem v centru Bischofshofenu. Jsou v provozu celoročně a v jakémkoliv období přivítají větší či menší skupinu. Celkem disponují 45 pokoji s celkovou kapacitou 120 lůžek. Najdete zde také 7 oddělených místností na stravování nebo semináře a 1 místnost pro bankety až pro 300 osob. V objektu (v suterénu) se nachází speciální prostory pro večerní osprchování.

Ubytování:
standard 3* hotelu, 2-4lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, rádiem a SAT/TV, některé pokoje mají i balkón. Schützenhof může ubytovat až 55 osob, Altepost cca 70 osob. Válendová lůžka, ve vícelůžkovém pokoji může být i 1 palanda. Pokoje vhodné i pro alergiky (bez koberců).

Stravování:
Polopenze. Bufetová snídaně. Vynikající večeře formou jednotného 3-4chodového menu.

Sport:
V oblasti Bischofshofenu se nachází několik lyžařských areálů, na 2 z nich jezdí bezplatný skibus (Alpendorf a Hochkönig). Alpendorf patří do skupiny Salzburger Sportwelt, zároveň oba areály patří největší do lyžařské oblasti Ski amadé. S 1 permanentkou lze využít přes 270 vysoce moderních lanovek a vleků a lyžovat na neuvěřitelných 860 km sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti. Rozsáhlý areál Hochkönig (800 – 2000 m.n.m.) obsahuje celkem 150 km sjezdových tratí – v Mühlbachu, Dientenu a Maria Almu. Celkem 3 kabinové lanovky, 2 šestimístné, 2 čtyřmístné, 3 dvoumístné sedačkové lanovky a 29 vleků. 33 km běžeckých tras, 6 sáňkařských drah. Areál Alpendorf/Sankt Johann (600 – 1900 m.n.m.) je součástí obrovského areálu Salzburger Sportwelt (celkem 350 km sjezdovek), tato část zahrnuje 25 km sjezdovek, zejména červených.