Penzion Haflingerhof

Typ ubytování Penzion

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Alpbachtal

Místo Kramsach

Možná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v penzionu Haflingerhof.

Informace o penzionu Haflingerhof

Popis objektu Penzion Haflingerhof

Poloha objektu:
Prázdninový rodinný penzion s cerftifikací organické farmy a stájemi se nachází v klidné lokalitě blízko jezera. Centrum střediska Kramsach je vzdáleno asi 4 km.

Vybavení hotelu:
Klubovna, jídelna, bar, mléčný bar s výrobky vlastní produkce (asi 20 druhů zmrzlin, domácí koláče), místnost pro úschovu jízdních kol, terasa, zahrada se slunečníky a lehátky (zdarma), dětské hřiště, sauna, WI-FI za poplatek. Možnost parkování před objektem zdarma.

Vybavení pokojů:
Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, fénem, kabelovou TV, WI-FI (za poplatek) a balkonem.

Stravování:
Snídaně bufetovou formou. Mléko, vejce, domácí máslo, sýry a další bio produkty z vlastní výroby. Večeře formou 3 chodového menu se salátem. Za poplatek možno na místě během dne zakoupit snack (pizza nebo sendviče).

Sport a zábava:
Dětské hřiště, jízda na poníku, výlety traktorem na pastviny, pro děti dále možnost účastnit se práce na farmě se zvířaty (koně, poníci, krávy, prasata, kozy, slepice a králíci). Za poplatek lekce jízdy na koni. Cena zahrnuje tyrolskou "Seenlandcard", která umožňuje mj. využití lanovek, krytý bazén a koupaliště, pěší túry s průvodcem nebo průvodce po městě.