Studio / Apartmán Dům Rofan

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt ve studiu nebo apartmánu Dům Rofan.

Informace o studiu nebo apartmánu Dům Rofan

Popis objektu Studio / Apartmán Dům Rofan

Poloha
dům se nachází uprostřed tyrolských hor, nedaleko nádherného jezera Achensee (1 km od pláže a jezera), přímo v centru městečka Maurach. Lanovka Rofanseilbahn 150 m. Oblast vhodná jak pro vodní sporty, tak pro turistiku, nordic walking, paragliding, horolezectví či jízdu na kole.

Ubytování
ve dvou budovách: hlavní budova apartmánového domu a Landhaus (200 m, cena označena L).Apartmán Studio pro 1 osobu (A1), apartmán typu 2 (max. 20 m2, A2) pro 2 osoby – obývací místnost s dvoulůžkem, posezení, TV, kuchyňský kout, koupelna a WC, předsíň, velký balkón s výhledem na jezero.Apartmán typu 3 (25 m2, A3) pro 2-3 osoby – jako typ 2, navíc gauč.Apartmán typu 4/5 (53 m2, B5) pro 4-5 osob – ložnice s dvoulůžkem a dalším lůžkem, obývák s gaučem pro 2 osoby, posezení, TV, jídelní kout, kuchyň (mikrovlnka), koupelna, WC, předsíň, balkon, výhled na jezero nebo k lesu (typ 4/5 de Luxe je pro max. 2 osoby, ozn. B2).Apartmán typu 6 (75 m2, C6) pro 4-6 osob – jako typ 4/5, navíc 1 ložnice se 2 lůžky, vestavěné skříně, balkon s výhledem na jezero (typ 6 de Luxe je pro max. 4 osoby, ozn. C4).Apartmán Landhaus typ 6 (75 m2, C6-L) pro 4-6 osob – dvoulůžková ložnice, ložnice se 2 oddělenými lůžky, vestavěné skříně, prostorný obývací pokoj s dvoulůžkovým gaučem, posezení, TV, jídelní kout, kuchyň (mikrovlnka), předsíň, koupelna, WC, velký balkon nebo terasa (Landhaus typ 6 de Luxe je pro max. 4 osoby, ozn. C4-L).Apartmán Landhaus typ 3 de Luxe (38 m2, B3-L) pro 2-3 osoby – 1 dvoulůžková ložnice, obývací místnost s jídelním a kuchyňským koutem (mikrovlnka), rozkládací křeslo, TV, koupelna a WC, předsíň, balkon.

Vybavení
v hlavním domě wellness „Via Rofana“ se saunou a párou (za poplatek), herna se stolním tenisem, pračka na mince, sušák, žehlička, společenská místnost, možnost donášky pečiva (snídaně), louka, internet wi-fi za poplatek, parkoviště, sleva na golfovém hřišti Glofclub Achensee (sleva 20% Greenfee).

Cena nezahrnuje
Povinný příplatek: místní taxy 1,50 €/ osoba od 15 let/ den, závěrečný úklid 29 €/ studio+apartmán typu 2 a 3, 40 €/ apartmán typu 4/5 a 4/5 de Luxe, 45 €/ apartmán typu 6 a 6 de Luxe a rovněž i Landhaus typ 6 a 6 de Luxe, 38 €/ apartmán Landhaus typ 3 de Luxe.Fakultativní příplatek: snídaně 8,50 €/ osoba.Domácí zvířata: nejsou povolena.