Hotel Mauracherhof

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Mauracherhof.

Informace o hotelu Mauracherhof

Popis objektu Hotel Mauracherhof

Poloha
Hotel se nachází v obci Maurach u Achenského jezera, centrum 300 m, nadmořská výška 960 m, lyžařská oblast "Rofanseilbahn" 400 m, značené běžecké stopy 50 m, zastávka skibusu u hotelu, cvičná louka přímo před hotelem, ledovec "Hintertux" 60 km.

Vybavení
Recepce, hotelová hala, jídelní sál, bar, společenská místnost s TV, zimní zahrada, sluneční terasa, kino, jizba "Stüberl", výtah, parkoviště (zdarma). Útulně zařízené pokoje: sprcha nebo vana/WC, rádio, telefon, kabelová TV, trezor, na výběr balkon. Volný čas
Sauna, pára, posilovna, odpočívárna, infračervená kabinka, 1x týdně procházka s louči a svařeným vínem a ohňostrojem, 1x týdně taneční večer (živá hudba). Za poplatek: solárium, masáže, koupele, kosmetické středisko, kulečník, stolní fotbal, metaná, večerní sáňkování.

Stravování
Rozšířená polopenze: snídaně formou švédského stolu, odpolední občerstvení, večeře menu o 3 chodech (výběr ze 3 hlavních jídel), salátový bufet, 1x týdně fondue-večer, italský večer nebo nabídka selských specialit, po celý den nápoje, šťáva pro děti (14:00 - 17:00).

Další informace
Dětské postýlky k dispozici a v ceně pobytu, herna pro děti, dětské kino, dětské menu, židle pro děti. Domácí zvířata povolena (za poplatek). Sleva pro hotelové hosty v lyžařských a běžeckých kurzech a v půjčovně lyží.

Případné změny vyhrazeny.