-

Maurach am Achensee - hotely pro lyžování v regionu Achensee

Momentálně nenabízíme do střediska Maurach am Achensee žádný lyžařský zájezd a ani možnost ubytování.

Lyžování Maurach am Achensee - informace

Malá obec u nejjižnějšího výběžku jezera Achensee Maurach leží v nadmořské výšce 950 metrů a žijí zde necelé 2.000 stálých obyvatel. Nachází se v pohoří Rofangebirge a nejen během zimy a hlavní lyžařské sezóny nabízí svým návštěvníkům nespočet sportovních možností, které potěší doslova každého z nich.

V obci Maurach se v zimě můžete věnovat celé řadě volnočasových aktivit od sjezdového lyžování počínaje, přes snowboarding, sáňkování až po běžky a romantickými procházkami krajinou konče. Maurach je lákadlem pro všechny milovníky právě zimních sportů. A vůbec nezáleží na tom, zda jste zdatný a zkušený lyžař, nebo teprve své první krůčky na sněhu začínáte. Pro každého se tu najde vhodná sjezdovka, kde se nemusí ničeho obávat.

Jedním z důvodů, proč je Maurach mezi lyžaři tak oblíben, je i možnost zastavit se během lyžování na několika zdejších slunečných terasách a hlavně během pozdní zimy a začínajícího jara si užít horské slunce na blankytně modré obloze. Vítané jsou též návštěvy tradičních horských chat, v nichž je možné se občerstvit nebo jen tak posedět a popovídat si s přáteli.

Dopřejte si i vy zasloužený odpočinek během procházek v této krásné zimní přírodě, kterou protíná na 35 kilometrů perfektně upravených zimních turistických trasách, nebo si užijte překrásná panoramata na lyžařské túře mezi horskými vrcholky a tmavomodrou oblohou. Na každém ze zdejších vrcholků budete odměněni výhledem na úchvatné tyrolské hory.

Především rodiny s malými dětmi najdou v obci Maurach a jejím okolí skvělé podmínky pro dovolenou v Rakousku dle jejich představ. Turisté, kteří již oblast Maurach navštívili, vám pak jistě potvrdí, že se jedná o prvotřídní prázdninový ráj se spoustou zábavy a odpočinku po celý rok.

Kam jinam v regionu Achensee na lyžování?

Maurach am Achensee není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do regionu Achensee i do následujících lyžařských středisek v regionu Achensee: Achenkirch am Achensee, Achensee, Hinterthiersee.