Hotel Thaler

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace RakouskoMožná strava ---

Možná doprava

Ceny za dospělého od ---

Lze zakoupit včetně skipasu
Momentálně nemáme v nabídce žádný volný pobyt v hotelu Thaler.

Informace o hotelu Thaler

Popis objektu Hotel Thaler

Poloha
Rodinný, útulný hotel vyšší kategorie, sestává ze 2 budov (naproti sousedících, které jsou spojeny podzemním tunelem), je položen na horské planině v údolí "Thiersee" s nádherným pohledem na vrcholky "Kaisergebirge" nachází se v obci Hinterthiersee, nadmořská výška 616 m, lyžařská oblast (cvičný vlek) 70 m, značené běžecké stopy 200 m, zastávka skibusu před hotelem.

Vybavení
Vstupní hala s recepcí, jídelna, restaurace, bar, kavárna, jizba "Stüberl", selská jizba, výtah, lyžárna, parkoviště (v ceně pobytu). Vkusně zařízené pokoje v tyrolském stylu: sprcha nebo vana/WC, kabelová TV, telefon, rádio, balkon.

Volný čas
krytý bazén, sauna, pára, posilovna, stolní tenis (1x týdně), kulturní programy, vandrování s louči. Za poplatek: solárium, masáže, vířivka.

Stravování
Polopenze: uvítací přípitek, snídaně formou švédských stolů, večeře menu o 4 chodech (výběr hlavního jídla), 1x týdně selský bufet, 1x týdně uvítací večírek s poslechem hudby a přípitkem.

Další informace
Dětské postýlky jsou k dispozici (zdarma), herna pro děti, dětské menu (na přání). Pobyt domácích zvířat je povolen (za poplatek, bez krmiva).

Případné změny vyhrazeny.