-

Hinterthiersee - hotely pro lyžování v regionu Achensee

Thaler

Náhled objektu Thaler, Hinterthiersee, Achensee Region, Rakousko
Pojeďte na zimní dovolenou do lyžařského střediska Hinterthiersee a na ubytování v hotelu Thaler budete jen kousek od zdejších lyžařských terénů

Lyžování Hinterthiersee - informace

Hinterthiersee je malebné městečko nacházející se na náhorní plošině Thierseetal. Leží v nadmořské výšce asi 900 m. Je to nádherné místo s lesy a loukami obklopené majestátním pohořím Kaiser. V Hinterthiersee na Vás čeká velká pohostinost a tradice. Konají se zde tradiční taneční večery či koncerty, které se pro Vás stanou nezapomenutelným zážitkem. V zimních měsících se Hinterthiersee zahalí do bílé barvy a nabídne nám několik lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti. Z dalších sportovních aktivit je zde k dispozici možnost sáňkování, výletů na sněžnicích, bruslení nebo si můžete zkusit zahrát metanou. Tak neváhejte a přijeďte sem strávit Vaši dovolenou.

Kam jinam v regionu Achensee na lyžování?

Hinterthiersee není jediným místem, kam je možné se vypravit do Rakouska na lyžování. Aktuálně se s námi můžete vypravit zalyžovat si do regionu Achensee i do následujících lyžařských středisek v regionu Achensee: Achenkirch am Achensee, Achensee.